| SLilovehim a întrebat:

Hi TPU, am nevoie urgenta de sfaturi...o sa va povestesc ce mi s-a intamplat, o sa fie cam lung dar e foarte important pentru mine.
Totul a inceput ieri la piscina, eram cu prietena mea si dintr-o data apare un baiat care imi place de mult....infine statea numai cu mine pe prosop, ma arunca mereu in apa, m-a dat cu crema de plaja pe spatetc.El venise cu niste prieteni care au plecat iar el a zis ca ramane cu mine si cu prietena mea pentru ca mai vrea sa stea. Dupa ceva timp prietena mea intra in apa si dupa 5 minute vroiam sa merg si eu dupa ea dar baiatul acesta(o sa ii spun "F")nu ma asa sa plec ma tot tinea langa el si punea capul pe mine, m-am zbatut cat m-am zbatut si dintr-o data F ma sarutalove struck:Xlove struckooff ce-mi mai batea inimioara

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Ce dragut, inseamna ca nu numai tu l-ai placut ci si el, e foarte frumos. sper sa fiti fericiti! sa imi zici daca o sa fiti impreuna sau nu.

7 răspunsuri:
| Hpzox a răspuns:

Pai daca tu il placi sigur te place si el pe tine ...de ce nu vorbesti cu el sa-i spui daca vrea sa fie cu tine poate o sa formati un cuplu si mai ales ce a facut el sigur te place un baiat nu face asa cand nu place pe cineva, ar trebui sa vorbiti amandoi si poate iese ceva happy

| MasK2 a răspuns:

Pai un sfat de la mine e sa va protejati.

| Vladuthz a răspuns:

Pai si ce sfaturi vrei sa-ti dam? Ride that ***laughing

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cei doi ani nu conteaza. Daca a reactionat asa,inseamna ca inimioara lui batea mai de mult, dar poate nu a avut ocazia.Ei, bine, cred ca e inceputul unei relatii, care poate-si iti doresc-sa fie frumoasa.

| octha a răspuns:

laughingrolling on the floortea sagetat cumva cupidon? mai mult ca sigur da.si pe el la sagetat.nu va mai ramane decat sa oficializati relatia voastralaughing

| Crazydyana a răspuns:

Pai acum depinde ce ai vrea tu adica ai incercat sa mai vorbesti cu el dupa tot ce s-a intamplat? ca daca da inseamna ca poate si el te place pe tine si ca poate in viitorul apropriat vrea chiar sa fiti impreunahappy

| Georgy_Dllkee_1993 a răspuns:

straight facestraight facestraight face nu inteleg care e problema!