| amoremioX a întrebat:

Sunt atat de trista in seara asta incat nici nu stiu cum ar trebui sa reactionez.Baiatul pe care il iubesc si ma iubea si-a schimbat starea pe fb ca fiind intr-o relatie, nici macar nu m-as supara daca ar fi mai draguta ca si minemcu toata modestia aia e urata si chiar nu sunt subiectvalaughing)) imi vine sa mor simt ca mi-a cazut cerul in cap

Răspuns Câştigător
| TheDifference a răspuns:

Mda... te inteleg (cam asa a fost si cu mine cand mi-a zis de un tip pe care cica ii se parea dragut si ca orice om normal laughing l`am cautat pe facebook laughing si cand l-am vazut -Doamne fereste- sa mor acolo nu alta laughing acum rad, dar atunci imi venea sa ma dau cu capul de pereti. si am si o ''pasiune'' cam nesimtita, cum ar zice unii, sa sparg parole de mess si am vazut ce nu cam trebuia laughing ), ma rog o sa iti treaca sper, mie da, mai ales ca nu am mai vorbit cu ea de o luna, dar uneori ma mai uit peste mesajele cu ea si ma cam intristez gandindu-ma cum stateam atunci pana noaptea tarziu sa vb, incearca sa te gandesti la altceva si o sa treci peste thumbs up

| amoremioX explică (pentru TheDifference):

Invata-ma si pe mine aceasata pasiune nesimtita(cu paroleletongue)

| TheDifference a răspuns (pentru amoremioX):

Scuze ca iti raspund abia acum, dar nu am mai intrat pe TPU de ceva vreme laughing) nu zic ca sunt mare hacker, ca inca nu ma descurc cu chestii din alea, dar ma gandesc sa inavat...eu procedez asa: folosesc intrebarile de securitate de la cont (sti tu, alea cand ti-ai uitat parola). Daca incerci si vezi ca nu sti raspunsul, intreaba-i tu care e laughing) dar mai discret si le spui ca voaia sa stii asa ca fapt divers, sa nu te dai de gol laughing

7 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Hmm. bagam un cui? ca sati treaca supararea?

| Woodenpints91 a răspuns:

Facebook-ul nu e bun.

| Zeref a răspuns:

Viata-i nedreapta.

| giulia_8691 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel..nici acum dupa 2 ani, nu am trecut peste.dar oricum iti doresc succes, sa nu suferi

| Melii94 a răspuns:

Ce tragedie iti dai seama.
Se vede ce te iubea!