| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14 ani.nu arat rau.arat bine.am apelat la TPU.ptc vreau sa imi fac o prietena.pana acum n-am mai avut.si vreau sa incep acum sa imi fac.deci. cunosc o gramada de fete. dar nu stiu cum sa le fac sa ma placa.nu stiu cum sa vb cu ele.ma pierd cand vad o fata.va rog mult spuneti-mi cum procedez.cum ma comport in preajma lor. dau funda:*. si inca o problema.nu stiu sa sarut.adica cei care au avut prtna.imi spun. fa-ti fraiere o gagica k esti frumos.si dupa mai spun ei.sa saruti sti? si cam din cauza asta nu-mi fac.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Fraieri sunt aia care iti spun sa iti faci prietena, nu te lua dupa ei. Daca cauti ai sa gasesti numai panarame care vor sa-si bata joc de tine, asteapta momentul potrivit ca va ajunge ea la tine.