| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14 ani.sa va spun povestea mea.azi am iesit afara cu 3 baieti. a venit si o fata care ARE PRIETEN.asa.in timp ce trecea orele, aproape numai eu vbeam cu aceasta fata. ea venea la mine sa vb cu mine mereu azi.eu mai faceam cate o gluma iar ea dadea in mine iar eu o trageam de obrajiori si de nas, asa in semn de drag. iar ea spunea. ceai ma cu obraji mei.eu ii spuneam gata iarta-ma si ii puneam degetele incet pe obraji si o mangaiam pe obraji.cateodata o mangaiam pe par. o trageam d par in gluma iar ea dadea in mine cu palma asa incet si dupa incepea sa zambeasca.mai pe seara am fost cu toti in parc.eu cu ea si inca un baiat neam pus pe o banca. ea imi spunea bagate ma in mine ca mie frig.eu ii puneam mana pe obraj iar. dupa acea.am facut o gluma, adica, am prinso bine si am dato pe spate. ea s-a speriat, dar nu a dat in mine sau ma injurat, a inceput sa zambeasca. m-am ridicat dupa acea banca. iar ea tot imi batea apropouu sa ma pun langa ea la loc.eu ma faceam ca no aud iar ea repeta sa ma pun langa ea.eu cred ca ma place.nu stiu ce sa-i spun daca sta cu mine pentru ca are deja prieten.nu stiu ce sa fac pentru ca eu ma gand mereu la ea.si ea ma place cred. dar are deja prieten din pacate

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Da, te iubeşte, dar să ştii dragă nu e ultima fată de pe pământ, dacă are prieten ...Eu iti zic să nu te bagi, că iţi faci probleme.

| RebecaBaa a răspuns:

Ce frumosss love struck pai, sigur, vorbeste cu ea, asa rezolvi aproape orice :* succes >big grin