| Anonimasdfg a întrebat:

Sunt baiat, am 16 ani, si vreau sa va pun o intrebare. Cum pot face mai rapida cresterea parului pubian, cresterea parului de pe picioare, cresterea parului de la subtioara, si cresterea parului de pe fata?

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ulei de ricin dar chiar nu inteleg de ce ai vrea asta...inafara de barba, acolo inteleg

| SkyPilot a răspuns:

Nu te grabi, nu e nici o placere. Daca chiar nu ai ce face, rade-l. Va creste mai gros si mai des. Dar ai grija sa te dezinfectezi cu atentie in zona pubiana, te poti alege cu infectii la baza firelor de acolo.

| aXy99 a răspuns:

De ce naiba ai vrea sa-ti creasca parul in zonele astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cuminte.la 20+ de ani te vei intreba cum sa scapi de el.E normal sa fie micut acum si nu iti trebuie sa arati ca maimutele la 16 ani. Dupa 20 de ani poti fi considerat barbat si sa ai mandrete de par, ca un leu frate, ca un leu.

| sagetarius a răspuns:

Unii se chinuie cu epilarile si tu vrei sa creasca mai repede?