| Anonimasdfg a întrebat:

Sunt baiat, am 16 ani, si vreau sa va pun o intrebare. Cum pot face mai rapida cresterea parului pubian, cresterea parului de pe picioare, cresterea parului de la subtioara, si cresterea parului de pe fata?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

De ce ai vrea par pubian si la subrat e super extra scarbos, bine cel de la sub brat nu e tragedie dar nu e ok nici sa faci matreata acolo.
Ulei de ricin, nu de 100 de ori pe zi
Te dai inainte de culcare si cand te trezesti te speli bine apoi dupa cateva zile repeti procedura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea să faci asta?

| Dragos636 a răspuns:

Cam ciudat, pentru ca eu am prea mult par pe picioare.

| Romb3r a răspuns:

De ce ai vrea asta? Pe fata inteleg, dar la subtioara si la oua? Te va deranja al naibalui de mult.

| cornelpadure a răspuns:

Dacă dai cu big.ul Îți creste parul.