| BuffaloSoldier a întrebat:

Sunt baiat, am 18 ani si saptamana asta am facut sex cu iubita mea in fiecare zi si am observat ca nu mi se mai scoala penisul si nu ma mai excit. Oare asta sa fie cauza? Daca luam o pauza o sa imi revin?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca oricum nu ai alta alternativa decats a luati o ppauza, nu?
Deci, corpul tau stie mai bine de ce are nevoie!

| Emilian65 a răspuns:

Faceti o pauza de cateva zile si totul va fi bine.

| Pool77 a răspuns:

Nu stiu de tine, eu am facut-o 3 zilea rand, de 2-3 ori pe zi, si in a 4-a zi mort de oboseala tot aveam o erectie de zile mari. Posibil sa fi mult prea obosit.

| TheKet a răspuns:

Nu te mai exciți din cauza ca corpul tău a început sa se obișnuiască cu sexul și o sa te exciți mai greu o perioada. Funda te rog

| Costan66 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa ii faci o vizita unui doctor. Cu asa ceva, nu trebuie sa te joci.