| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am 12 ani. Imi ziceti si mie va rog niste tehnici de masturbare?

Răspuns Câştigător
| BryBard a răspuns:

Ramai la ceea clasica, e cel mai bine atat pentru tine cat si pentru piton.

| anonim_4396 explică (pentru BryBard):

Ok

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Lasă tehnicile de masturbare și cauta tehnici de rezolvare a problemelor de geometrie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt tehnici de taekwondo, boss rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cine esti?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Un membru al comunitătii TPU, şi ţi-am răspuns la întrebare.

| nda a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa-mi deschid o scoala pentru masturbatori cronici si o sa-i invat pe astia mici tehnici noi de lupta cu sarpele. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu la 12 ani ma jucam cu papusi, pune tu mai bine mana pe carte copile

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Dai de ea pana o rupi

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Dai de anaconda pana o rupi