| JusyIsMyLove a întrebat:

Ziceti-mi tehnici de masturbare pls urgent ps is fata

Răspuns Câştigător
| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Cu penisul unui baiat

15 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ce ti-e cu lumea din ziua de azi...Maine,poimaine o sa cautati pe net si cum sa respirati.Mai bine du-te si ia o carte de gramatica, in cazul tau, limba romana e in agonie, si nu in extaz, din pacate.

| foxi a răspuns:

De care tehnici vrei? manuale sau mecanice?

| Crisu_7532 a răspuns:

Fata proasta! nu ai pic de rusine? ca de respect de sine nici nu mai vorbesc. fato, inteleg ca asta e un site unde pui intrebari, dar depasesti orice limita! nu ti-e putin jena sa intrebi asa ceva? cauta draga pe google, macar nu stie nimeni. vezi ca in curand masturbarea n-o sa mai fie suficienta. o sa vrei sex cu un tip. si apoi cu mai multi. si ajungi la threesome si gang bang si rezultatul -> curva. baga-ti mintile in cap si pune mana pe o carte de limba romana!

| stefangeles a răspuns:

Orce se poate baga in... este o jucarie de masturbare laughing) cel mai frumos ca vecina-mea cu clanta usiilaughing) si da ia si pune burta pe carte si lasa prostioarele! laughing)

se mai mira lumea dc in Romania exista cele mai multe cazuri de cancer de col-uterin laughing oare dc?

| YourDailyApple a răspuns:

Cu cheia de la masina, o bagi si vruuuuuuuuuuum vruuuuuuuuuuum.

| Mihaic93 a răspuns:

Tu esti retardata mintala de-ai pus asa intrebare? Chiar nu ai ce face ma copila? Invata dracului sa scrii, lasa masturbarea ca o sa ai toata viata parte de ea!

| Ady93 a răspuns:

Ce... pe bune?
De ce nu ma lasa TPU sa folosesc "doua puncte" si "egal" in comenturi?

| zarkon a răspuns:

Înscriete la un curs de yoga, după câteva şedinţe o să poti să-ti îndoi corpul cum vrei tu, astfel vei putea să-ti faci singură sex oral, spor la treeeeabăăăă!

| angelinthenight a răspuns:

Esti bolnava mental! ce dracu ai! mai pune si tu mana pe vreo carte sa inveti si tu ceva ca nimic nai in bostanul ala! du-te qraq si fate prostituata si te masturbezi cat vrei si pe bani! pun pariu ca esti vreo mucoasa de vreo 13 ani

| Andrreachiriac a răspuns:

Id idu meu si vb
dj.nikol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucate de carte fetita happy... in ziua de azi ati inebunit complet Doamne Fereste la ce va ganditi happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat cu bormasina? omg, ce mai au in cap fetele din ziua de astazi...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti *** la tot pasu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dupa ce ma masturbez am obiceiul sa imi inghit propria sperma...incercati si voi... e foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mereu dupa ce ma masturbez imi place sa imi inghit propria sperma...incercati si voi... e foarte buna