| LooL77 a întrebat:

sunt baiat si am 17 si vreau sa va spun cum am cunoscut o fata. Intr-o seara am baut si am fost beat, si caut eu pe facebook o fata sa vorbesc cu ea asa de plictiseala, si am gasit o unguroaica de 14 ani laughing) arata foarte bine, are un corp frumos, si cu am fost beat am intrebat-o unde sta, daca am putea sa ne intalnim intr-o zi si a acceptat. In momentul respectiv ea avea prieten, este cu el de 8 luni. Bun deci ne-am intalnit intr-o zona mai retrasa am ras impreuna, am povestit, si am intrebat-o daca o sa ne mai vedem, si ea a zis ca i-ar placea sa ne mai intalnim. Deja vorbeam cu ea de 2 saptamani, si am chemat-o afara intr-o seara si am pupat-o de 3 ori pe gura unul dupa altul iar dupa acea a facut un zambet, m-a innebunit, m-am indragostit pe loc, ne-am uitat la stele, a stat in bratele mele, i-am pus mana pe fund, nu am avut treaba, si chiar mi-a spus niste secrete de ai ei :o m-a intrebat daca sunt virgin si am spus ca nu, si am intrebat-o si eu daca este si a spus ca nu pentru ca a facut-o cu prietenul ei :O si cand am auzit asta nu mi-a picat prea bine... sad Iar a doua zi ce sa crezi, imi spune ca a fost o greseala, si ca ea isi iubeste foarte mult iubitul, a spus ca eu am inteles gresit, ea doar se vedea cu mine ca un prieten foarte bun, a spus ca ii sunt simpatic dar nu se poate uita la mine ca la un iubit crying( De cand mi-a spus asta sunt foarte nervos, si beau mult si fumez multa, si nu mai stiu ce sa fac! In 11 iulie o sa ii fie ziua, stiu doar ca isi doreste un iepure si o sa ii iau unul, dar ce surpriza sa ii mai fac, eu asa vreau sa nu uite de mine prea curand sa tina la mine, va rog ajutati-ma. DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inca nu stie ce e viata nu mai plange dupa ea ca frumoasa si bestia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai faci asta.

| KMaddieK a răspuns:

Eu consider ca aceasta "scapare" a ei i-a deschis ochii si si-a dat seama de sentimente, si mie mi s-a intamplat ca sa am o mica "scapare" si sa imi dau seama ca nimeni nu-l poate inlocui pe.el. Nu ai de ce sa il bati pe prietenul ei, nu e vina lui si daca ar afla tipa, crezi ca i-ar pica bine? Zic doar sa incerci sa iti revii la normal.

| LooL77 explică (pentru KMaddieK):

Știu ca nu iar pica bine, dar am o ură în mine, îmi vine să mă bat cu toată lumea, de multe ori când mă gândesc la ea și știu ca nu este my love, îmi vine să plâng și sau cu pumnii în pereți :/

Răspuns utilizator avertizat
| Bodychip1979 a răspuns:

Man și mie tot la fel mi s-a întâmplat, faza îi ca la mine o intrat prietenul pe contul ei și nu zis treaba asta, sau poate ca nu îi place ca fumezi sau o fi amenințat-o iubitusu. părerea mea lăsa-te de fumat dacă o mai iubești și ia un ursuleț mare un iepuraș și un buchet de trandafiri roșii și zi sau scrie pe un bilețel cât de mult o iubești dar ai grija sa ajungă la ea

| IonutIoni123 a răspuns:

Cea mai buna decizie ar fi sa iti ocupi timpul cu ceva ca sa o uiti, nu stiu du-te la sala, trage si tu de fiare ca sa te descarci.
Eu asta as face. Totusi poate ai noroc si se desparte de ala intre timp.