| SuxAnonim a întrebat:

Hey!
Am o intrebare care necesita sfaturi puppy dog eyes. si niste replici.
Pai acum o saptamana, adica martia trecuta.Ma intrebat un baiat dragutel daca vreau as fiu cu el. si toti ma pisau la cap as spun da. ca e de treaba ca e dragut si fidel.
Intr-un final. am spus da. Ne intelegeam destul de bine, vorbeam des si pe mess si prin mesaje si ieseam si afara.
Acum 4 zile... ne-am imbatat si eu si el si venisera si cea mai buna prietena a mea cu iubitul ei.
Prietena mea cu iubitul meu a plecat sa cumpere tigari ( pentru ei, eu nu fumez ) si in drum s-au sarutat.
Iar iubitul prietenei mele m-a sarutat pe mine.
Seara, eu si prietena mea ne-am spus asta si a zis ca e ok si ca era de la betie deci nu s-a suparat nimeni.
Cand a aflat iubitul meu ca stiu ca sa pupat cu A ( sa o numim A pe prietena mea ) a crezut ca m-am suparat rau de tot. i-am exlpicat ca nu e nimic si ca e ok, il inteleg pentru ca era beat.
Iar ieri, prietena mea si cu iubitul ei mi-au povestit ca iubitul meu... sa sarutat cu 4 fete straight face pentru ca iar bause apoi a dat afara tot...
Iar pe fb-ul lui are cu "in a relationship with".
Si aseara ma intreba prin mesaje ce am de sunt asa... ( nu stia ca aflasem ) si a adormit asa ca nu mi-a mai raspuns.
Azi cand intra pe mess, ce argumente solide sa ii dau? sa se supere pentru ceea ce a facut si sa isi ceara scuze.
Mie una nu prea imi pasa de el dar asa... chatterbox sa fiu mai duralaughing)
Multumesc

3 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Pai eu zic ca nu e corect faptul ca ai acceptat sa fii cu el fara a-l placea cu adevarat. Totusi ceea ce mi-ai spus ca prietena ta s-a sarutat cu iubitul tau,iar iubitul ei te-a sarutat pe tine nu mi se pare chiar okstraight face. Cred ca a fost ceva planificat intre ei. Oricat de beat ar fi nu cred ca faci asa ceva, iar reactia ta chiar m-a surprins, dar am inteles mai apoi ca nu-ti prea pasa de el.
Spune-i pur si simplu ca nu te-ai suparat foarte tare, dar ar fi frumos din partea lui sa-ti ceara scuze si sa nu se mai intample.
Nu ti-o spun din rautate, crede-ma dar nu cred ca relatia voastra v-a mai dura multstraight face. Sper totusi sa ma inselwinkingBafta!

| Ner0 a răspuns:

laughing esti un porc un idiot un disperat iar eu femeie laughing

| zbye a răspuns:

Eu cand sunt beat adorm mereu deci nu am cum sa-mi insel iubita laughing)