| predestinati a întrebat:

Sunt baiat si inca nu am facut sex. Prietenii mai spun ca o sa usture cand o voi face pentru prima data. E adevarat?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de ce parte a... esti big grin daca intelegi ce vreau sa zic.

| neutrino a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Prietenii tai iti spun asa ca sa te sperie pe tine. Daca ambii parteneri de sex sunt pregatiti nu va exista nici o neplacere din partea vreunuia, atunci cand faceti sex.

| grab a răspuns:

Daca nu te ustura cand o decalotezi tu singur la dus nu o sa te usture nici cand o faci prima data. chiar daca e virgina si super stramta exista preludiu prelungit ca sa nu o "usture" pe ea. tu nu ai nicio treaba... nu mai asculta la toti golanii.

| Quassaar a răspuns:

Hehe...o sa te usture din plin daca faci sex "pe ușa din dosss" si nu folosești lubrifiant. Daca faci sex normal, nici urma de usturime..doar placere. Hai...relaxeaza-te si dai bice!

| Scarabeul a răspuns:

Da dar sa te speli vine la pund

| Crs_Robert_2000 a răspuns:

Pai prietenii tai probabil s-au referit la sex anal. Sa ii intrebi la ce fel de sex s-au referit. Si sa stii ca "nu mi se pare ciudat sa pui intrebarea asta ". Dar daca o luam serios, de ce sa te doara? o sa fu*i toba la masina sau ce?