| andrei755 a întrebat:

sunt cu o fata de cateva zile si pana acum.am.tot imbratisat.o am pupat.o pe obraz si ne.am.tot tinut de mana. Toti prieteni si toate fetele imi spun sa o sarut/mozolesc si nu stiu cum sa o fac, sunt cam. timid Dar nici nu pot deoarece tot timpul cand iese afara cu mine iese si cu prietenele ei. Ce sa fac, cum si cand va rog spuneti-mi dau funda si mda am 12 ani...

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Spune-i ca vrei sa petreci mai mult timp impreuna cu ea -Scoate-o in oras da esti prea mic macar acolo intr-un parculet-iai manutele in ale tale si privind-o in ochisori spune-i ca e prima ta iubire si ca nu ai experienta in arta sarutului-Intreab-o daca e ok sa experimentati -si nu se simte stanjenita. Poti incepe sa cobori de la obrajori, la gurita si incet incet si la limbulita-va accepta e in natura umana sa vrea sa experimenteze lucruri noi -nu e o rusine -sunteti asa de draguti voi la 12 ani cand va iubiti de aia am si dat raspuns. Daca vrei imi dai fundita daca nu nu dar macar sa fi tu fericit si sfatu meu sa te ajute.

| andrei755 explică (pentru Danysan):

Azi nu am putut ca a plouat asa ca ne.am adapostit undeva dar tot cu prietenele ei era, iar astazi din nefericire pleaca in cantonament la handball. si de fiecare data cand incerc sa o sarut se fereste, vrand sa o pup pe obraz. Imi e rusine sa fac ce mi.ai zis tu. Te rog ajuta.ma, chiar nu vreau sa ma creada un fraier

| Danysan a răspuns (pentru andrei755):

Spune-i sa inchida ochisorii ca ai ceva pentru ea special -si hat ai si sarutat-o -Ia vezi daca tine..Asigurat-e ca o ti si de manute.nu de alta da sa nu primesti vreuna asa rapid cum am primit eu laughing... odata dar macar o sarutasem rolling on the floor

| andrei755 explică (pentru Danysan):

Deci merita sau chiar imi iau bataie? laughing

| Danysan a răspuns (pentru andrei755):

Merita ma e minunat sa o atingi pe buze o sa te simti special si o sa fi mandru...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iei dupa ce-ti spun prietenii cu siguranta vei ajunge foooarte departe, mai bine pe obraz ca este mai igienic

| Yhugato a răspuns:

Foarte bun raspunsul lui Danysan! Eu zic sa nu grabesti lucrurile, totul ar trebui sa vina de la sine.Dar in fine, treaba ta! Bafta la "mozol" cum spun ceilalti!winking