| anonim_4396 a întrebat:

Buna,. Sunt cu o fata de ceva timp. ea e mai perversa de felul ei eu nu prea. adica sunt mai timid sa zicem asa... am facut de toate la viata mea aproape... dar cand vine vorba de chesti de genu, nu prea am ideii, faza e ca eu sunt o persoana care cauta o relatie serioasa si alte treburi de genu, in fine nu asta e ideea imi puteti da niste sfaturi despre ce lucruri perverse sa vorbesc cu ea? Multumesc anticipat! ps. dau funda

Răspuns Câştigător
| Phini a răspuns:

Ciudat, si eu sunt timid, dar nu cand e vorba de chestii perverse laughing

as putea sa scriu o carte, ma jur laughing

ai citit "suge-o Ramona"? e chiar tare cartea, si iti da si idei, daca ai nevoie laughing

inca ceva, incearca si fi amuzant, si sa transformi totul mai mult in joaca, cand vine vorba de chestii de genu.
sa nu fi incordat, femeile isi dau seama imedita laughing
zi merci ca e perversa, intreab-o ce ii place si ce ar prefera.
e important sa iti asculti partenera, bafta!

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Lucrurile perverse trebuie facute, nu vorbite!

| Morenna10 a răspuns:

Incercand sa le faceti le veti descoperi

| LoveSleep a răspuns:

Matematica e așa perversă.
N-ai auzit de chestia aia cu "adunați patul, scădeți hainele" și tot așa?
Vorbă multă, sărăcia omului.

Răspuns utilizator avertizat
| AnastasiaSia a răspuns:

Fa ce îți spune inima!