| ioana9965 a întrebat:

Buna sunt cu un baiat de 7 luni si as vrea sa va inteb ceva. Daca ma sarut cu el cu limba, pot ramane gravida de la saliva lui? Va rog sa nu radeti de intrebare, chiar as vrea sa stiu. Sau raman doar daca fac sex?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Papusica mica si scumpa.
ce ar fi daca tu te-ai juca cu papusile tale pana la 15-16 anisori/sa iti vezi de carte/sa o ajuti pe mami la treaba si sa citesti o carte, nu ar fi mai indicat? si pe la 16 anisori ma vei gasi tot pe site(daca nu oi da coltu) si atunci te voi ajuta si iti voi raspunde cu mare dragwinking ce zici? lasa sexu pentru fetele mature, tu esti minora si cred ca nu ai mai mult de 10 ani, altfel ai fi invatat la scoala despre aceasta curiozitatewinking
O zi frumoasa sa aihappy

| Kaℓi a răspuns:

Daca intr-adevar ai 15 ani si pui o astfel de intrebare, inseamna ori ca mergi degeaba la scoala, ori ca parintii tai te neglijeaza, ori ca nu prea te duce capul, ori ca faci misto de cei care iata, vor sa te ajute... nu e frumos.

| Danysan a răspuns:

Daca vrei sa faci baza poti sa iesi in parc nu aici laughing.Nu ramai insarcinata de la un sarut- Desi unele si-ar dorii asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 In nicun caz =]] nu poti ramane gravida de la un sarut =]] ci doar prin contact sexual neprotejat
2 Se vede ca nu ai mai mult de 10 ani scuze ca iti zic asta.-.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te pacaleasca ala si sa-ti spuna ca s-a nascut cu o malformatie, limba si-o tine in pantaloni laughing saruta-te fara grija ca nici de la sex oral nu poti ramane gravida, doar daca faceti sex vaginal fara protectie poti ramane gravida

| ang31989 a răspuns:

Draga mea poti ramane insarcinata doar daca intretii raporturi sexuale neprotejate si el ejaculeaza in vaginul tau (adica daca un spermatozoid se intalneste cu un ovul)!