| TotEu1993 a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce fel de sarut preferati cu prietenul vostru? simblu(doar pe buze) sau cu limba:-P? si explicatie de ce acel raspunsbig grin am si eu o mare dilema de ce prietena mea vrea doar pe buze. eu 18 ea 17(peste 2 luni)...
Vreau raspunsuri sincere.nu vreau sa radeti.

Răspuns Câştigător
| bocinaca a răspuns:

Chestiunea asta cu sarutul normal si cel frantuzesc.fiecare face cum simte poti sa ai unele momente in care sati doresti sa saruti frantuzeste si alte momente cand vrei un sarut normal totul depinde de tine

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru ca iti pute gura big grin sincer, poate nu sti sa saruti cu limba si o faci sa se simta uncomfortable. a doua mea teorie e ca ei ii e frica dar de ce nu stiu big grin

| raluca_9219 a răspuns:

Eu am momente cand ma sarut cu prietenul simplu si cand ne sarutam cu limba, totul vine de la sine doar n-o sa te tzuci toata viata cu el normal sau cu limba