| PinguIstHEBest a întrebat:

Am o intrebare, o sa merg la o intalnire cu o fata si nu prea stiu cum sa o sarut...nu radeti de mine

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nu-i cv ce se învață. O sa vezi pe moment ce si cum, doar lasă-te purtat de val. Daca e sa explic pentru început poti să ii saruti doar o buza adica faci in asa fel încât acea buza sa fie intre buzele tale daca înțelegi ce vreau să spun, după poți încerca pe cealaltă buză. Poti sa citești si răspunsul Ann-ei ca sa știi si ce sa nu faci ( la limba mă refer ).

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu, iti apropii buzele de ale ei si-i dai un pupic!
Pentru prima oara, este mai indicat asa.
Dupa aceea vezi tu, ce vrea si fata si daca se eschiveaza, mai amani momentul.
Pupatul asta nu se invata, fiecare il inventeaza cu iubitul/iubita.
In orice caz, nu te sfatuiesc sa folosesti limba, ca-i posibil sa primesti un branci. Pupatul cu limba se face mult mai tarziu, cand relatia este avansata si nuami daca si celalalt are chef sa il practice.
In orice caz, la 14 ani, nici nu-i nevoie sa va pupati... doar sa fiti prieteni si sa iesiti la plimbare, unul langa celalalt.

| aimullah123 a răspuns:

Si nu ai si tu pe cineva care sa te invete? big grin O vecinica, o ceva?