| lala_1641 a întrebat:

sunt cu un baiat de aproximativ 5 luni.
la inceput eram atrasa de el apoi am rupt realatia iar ne-am impacat si tot asa de cateva ori
dar de fiecare data eu i-am dat cu "flit" si tot eu am vrut sa ne impacam :-s
si el a acceptat de fiecare data.
iar acum daca iesim afara sau la scoala daca nu este nimeni prin jur ne sarutam.
dar el nu imi mai da drumul
si cand am fost la el acasa in afara de sarut nu am mai facut nimic.
nu spun ca nu-mi place. ba din contra big grin
dar nu stiu daca ma iubeste sau doar ma place sad
voi ce spuneti?big grin

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Buna.baiatul asta cu siguranta te place. odata ce se tine dupa tine si tot nu te lasa in pacetonguecu siguranta e ceva in mintea lui.de iubit nu stiu daca te iubeste. e cu siguranta atractie si placere:*

| Lorelai a răspuns:

Te iubeste din moment ce a acceptat atatea din partea ta.

| steluta_7203 a răspuns:

SALUT nici nu stiu ce sa-ti spun, totul depinde de tine. Doar tu poti lua decizia asta. BAFFTA

Vezi tu doar esti fetita desteapta.

| benunix a răspuns:

Cred ca tine la tine cat de cat...nu cred ca ii esti indiferenta.
daca te place foarte mult in timp va ajunge chiar sa te iubeasca(poate...nu prea am experientza)

aveti grija de voi! team pupat:*

| shiret a răspuns:

Ori te place tare si vrea ceva cu tine ca lumea. Ori vrea altceva si se preface. Logic, nu? Ca sa afli ar trebui sa il cunosti mai bine. Mult mai bine.