| BBY23 a întrebat:

Sunt cu un tip de 2 luni si totul merge aproximativ perfect. Suntem din orase diferite dar weekendurile ni le petrecem impreuna. Singura problema ar fi ca de circa o luna nu prea ma mai suna in timpul saptamanii...trec zile intregi fara niciun semn...si apoi apare in weekend ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Spre exemplu, nu am mai vorbit de luni, de cand a plecat si acum e sambata. Are si credit, are si net, l-am vazut comentand ceva pe facebook. Nu stiu ce sa mai cred.Nu vreau sa fiu distractia lui de weekend dar parea un baiat care chiar ma apreciaza.
sper sa ma puteti ajuta cu ceva...
am mare nevoie de cineva din exterior care sa analizeze lucrurile la rece.
pupici,
BBY

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ca ar fi bine sa aveti o discutie pe tema asta.
Monotonie sau plictiseala e imposibil sa fi intervenit,iar cand esti impreuna cu cineva,sa intre pe net sau pe mess sau sa-ti auda vocea,e o bucurie!
El,se pare ca nu vrea de la tine decat ceea ce impartiti in week end si nimic mai mult.
Posibil sa aiba alta relatie in orasul lui sau daca nu are inca,sa fie pe cale sa-si faca.
Daca am dreptate,in curand va gasi un motiv pentru care nu va putea veni un week end...
Discuta cu el si lamureste-te,omul e suspect si nu cred ca te simti bine,folosita in felul asta.
Ai grija de tine, ai minte, foloseste-o!
Succes.