| ralucaaa123 a întrebat:

Sunt de 1 an jumate cu prietenul meu dar nu stiu parca relatia noastra nu mai prea merge, nu mai simt nimic cand ma saruta, de curand s-a tuns si nu imi place deloc, parca nu ma mai atrage dar in adancul sufletului meu inca mai simt ca il iubesc, mi-am inceput si viata sexuala cu el. Nu stiu ce sa fac sunt total confuza, ieri ne-am certat dintr-un motiv banal si i-am spus ca vreau sa ne despartim dar el a insistat sa-l iert desi ne-am certat mai mult din cauza mea, ne-am impacat si vreau ca relatia noastra sa fie ca inainte, sa simt iar acei fluturasi in stomac cand ne vedem, sa nu ma mai enervez pe el din oricesad nu vreau sa-l pierd, el ma iubeste foarte mult in fiecare zi imi demonstreaza asta Nu vreau sa dau cu piciorul peste toate clipele frumoase petrecute impreunaaa sad ce sa fac? cum sa reaprind scanteia dintre noi? mentionez ca relatia noastra a devenit si un pic monotona...

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Mai schimbati si voi pozitiile, locatiile sau chiar partenerii!

| andrei a răspuns:

Dragostea nu a fost adevarata! :p

| petitdreamer a răspuns:

Intre voi a intervenit monotonia. te plisctisesti repede pentru ca mereu faceti lucruri uzuale. faceti si voi ceva iesit din spatiu. o excursie, o petrecere, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l surprinzi cu ceva