| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Buzau si as vrea si eu sa cumpar un cainesadCanish sau bichon... Dar sa nu fie prea scump 2-3 milioane asa...Cine ma poate ajuta? Dau fundasadsadcrying

4 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Pariem ca-n interiorul tau esti blonda?laughingStiu un vecin cu un canish insa e vreo 600 lei,insa obligatoriu il da in doua rate! Adica, tu platesti 300, el iti da juma de caine acum iar luna viitoare cand achiti si restul primesti partea cealalta din caine! Multumita? Bruneto!laughing

| DracusorImpielitat a răspuns:

Poate gasesti un canish de adoptat. ca e mai bine. si cum a zis colega, sunt caini fara stapani, dar fff frumosi. poti sa il iei de la adapost, poate gasesti chiar un canish. ca un om si-a abandonat cainele, care era chiwhaha, sau cum so mai scrie, la un magazin... de telecomenzi, deci sigur gasesti si un canish de adoptat.

| AmoreSpeciale a răspuns:

Sal.nu am raspunsul corect pentru tine...dar iti raspund cu o alta intrebare.nu ai vrea u mai bine sa adopti un catel? i-ai face un mare bine sa il iei din adapostul de caini si plus ca sunt de stul de multi foarte frumosi si corcituri.eu cand o sa ma hotarasc sa imi iau un caine prefer sa il adopt.unu nu il cumpar si 2 ii fac un bine bietului animalut.te pup poate te razgandesti

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Ce cauta asta la categoria "dragoste si Sex"? Ai de gand sa faci ceva mai special cu el? laughing)