| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa cumpar un caine canish sau bichon.sunt din buzau cine ma poate ajuta dau fundastraight face?

Răspuns Câştigător
| Ruxuletz a răspuns:

Da? In cazul in care nu stiai pana acum, cainii nu se cumpara online! happy Te duci la fata locului si cumperi ce vrei! Asa te pacalesti! Tu comanzi un catel impecabil( ca in imaginea respectiva) si primesti unul bolnav. Du-te la un targ de animale, sau intreaba-ti prietenii daca au cunostine sa vanda rasa respectiva. Un bichon nu il cumperi cu mai putin de 12 milioane. Si la 12 milioane e rasa pura,nu corcitura! Trebuie sa aiba carnet de sanatate,daca nu are, nu te complica! E clar!, trebuie sa para el sanatos cand il vezi, sa vezi ca e energic, nu unul de abia merge si abia se joaca. Dupa care mergi la un medic veterinar sa ti-l consulte. Si intreaba pe vanzator si varsta cainelul si tot ce are sa iti spuna despre el. happy

2 răspunsuri:
| Ruxuletz a răspuns:

Cu ce sa te ajute?

| Anisia13 a răspuns:

Sa imi dea un site ceva de unde pot cumpara cainelehappy