| eddward a întrebat:

sunt din cluj si as dori sa stiu daca se mai gasesc fete pentru o relatie serioasa si unde se ascund ele big grin...

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

BUNA fi sigur ca nu le gasesti la cluburi unde cauta baieti prima data.mergi la bibileoteca, acolo sigur gasesti sau in parcu mare pe banci laughing. o sa gasesti tu fata potrivita la momentul potrivit nu cautand-o!

5 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

E nevoie de putin noroc si multa rabdare... oricum, fata pe care o cauti nu o sa iasa foarte usor in evidenta, deci trebuie sa fii foarte atent, sa nu cumva sa treaca neobservata!

| Kovacs06maria a răspuns:

Se gasesc ele...nu le mai cauta, lasa'le sa dea ele peste tine

| tpufpe a răspuns:

Aproape. da nu le dati voi baietii importanta straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

in cluuuuj

| eddward explică:

Poate ca le dau importanta, dar din moment ce nu stiu cui... doar nu o sa ma iau de orice fata de pe strada...