| bogdyXZL a întrebat:

sunt din tm si sunt in cautare de prietena, eu am 15 anii, si ea poate sa fie pana la max 17 anii, vreau o relatie serioasa, Cea mai buna postare primeste FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| albina a răspuns:

Nu cred ca e cea mai buna idee sa iti cauti iubirea pe net. Mai bine du-te in parc!

5 răspunsuri:
| FericituIndragostit a răspuns:

Faci de ras timisoreni si baieti, du-te pe la sala punete in forma, citeste, iesi pe afara si o sa vezi ca faci rost de "prietena ".

| KissSummer a răspuns:

Nu e un site de matrimonialewinking. in fnoh go on. bafta la cautarehappy

| maryngeorge a răspuns:

Pai de ce nu-ti cauti o fata din preajma ta de ce cauti departe de tine este foarte nasol o relatie la distanta

| hiphopbeatz a răspuns:

Stii bancu ala cu "fata frumoasa, focoasa, 90-60-90, VAND CAMION"?

| bogdyXZL explică:

Da, eu ziceam cine ii din tm, stiu cum ganditii, dar si asa au fost multe gazuri, sala zici stai linistit am fost deja laughing