| Mimmiy a întrebat:

Sunt doi baieti care imi plac numai ca pe unul dintre ei am avut ocazia sa il vad prin oras dar pe celalat nu pt.ca sta la tara.Amandoi sunt prieteni si colegi foarte buni.Pe cel care il mai vad prin oras, fetele spun ca se uita la mine si ca de fapt ma place.Cum de se uita la mine si cand i-am dat cerere de prietenie pe Facebook nu mi-a acceptat-o?
Celalat mi-a acceptat cererea numai ca nu l-am vazut niciodata in viata reala.Ei sunt foarte populari si fetele imi spun ca am sanse si la unul si la altul.Cum sa le atrag atentia la scoala? Am 15 ani iar ei au 16

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Incearca sa intri in grupul din care face parte baiatul din oras si lasa cererea de pe facebook.

| NameHarris a răspuns:

Propunele un sex in 3laughing

| KaSS a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu ei si sa vezi daca aveti chestii in comun.

| AndreyBorona a răspuns:

Stai cu ambii ( nu in acelasi timp), sa vezi cu care te potrivesti mai bine, il recomand pe cel care a acceptat cererea happy