| miriam31 a întrebat:

sunt fata am 17 ani. cand fac sex cu iubitul meu el ma intreaba de cate ori "m-am terminat" iar eu nu stiu ce sa-i spun.cum imi pot da seama? help pls!

Răspuns Câştigător
| Madalina_7770 a răspuns:

Buna. El se refera la de cate ori ai avut orgasm, adica este momentul ala de placere care unii il au altii nu in timpu actului, adica cateva secunde. Fundabatting eyelashes?

| miriam31 explică (pentru Madalina_7770):

Da, am intels la ce se refera...dar..mai concret?

| Madalina_7770 a răspuns (pentru miriam31):

Pai, este o senzatie de placere maxima, adica diferita. Nu stiu sa explic chestia asta se simte nu se explica

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar cred ca nici el habar nu are de asta.Altfel nu te-ar fi intrebat.Si el isi poate da seama cand te termini.

| Rizer a răspuns:

Mai asta inseamna cand iti dai tu drumul,ala se cheama orgasm! Ce nu intelegi? Citeste pe net, documenteaza-te si tu! Si el ar trebui sa simta cand iti dai drumul, ca doar e cu aia in tine, ce Dumnezeu, nu intelegi?

| Roo a răspuns:

Cand o sa ai orgasm, o sa-ti dai seama despre ce este vorba! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil niciodata, altfel ti ai fi dat seama

| milan9 a răspuns:

Începerea vieţii sexuale înainte de căsătorie fiind o adevărată cutie a Pandorei, este vital să nu se atenteze la drepturile şi,, siguranţa" familiei de mai târziu, a ei şi a ta! Distracţia este un viciu dificil de controlat? Dar costul ei nu este nici mai mult nici mai puţin decât... liniştea unor familii şi, sacrificiile uriaşe care se vor raporta la ele...

Spre deosebire de alte experienţe devenite amintiri, acestea nu se uită niciodată, şi în mod aparent paradoxal dar logic, devenind cu atât mai frustrante (substrat pentru gelozie) odată cu trecerea timpului, rămânând mai târziu întipărite în sufletul respectivului soţ, aşa cum într-o cameră, posterele ar deveni permanente;

Maturizarea pentru o relaţie, fie ea chiar şi de prietenie (pentru că şi aceasta are nevoie de pregătire), maturizarea deci pentru o relaţie, este o maturizare pe „teren" psihic, la nivelul spiritului şi spiritualului! Cine îşi imaginează că pregătirea se face prin informare despre sexualitate, şi-a dat singur foc la casă înainte de inaugurare. Va încerca apoi să se adăpostească printre bârne şi scrum...

| Demonull a răspuns:

Muhahaarolling on the floorasta inseamna sa nu ai habar ce e ala sex /dragoste.dar nu tu, esti singura vinovata ci si parteneru, cica de cate ori te-ai terminatrolling on the floor)daca as putea ti-as eu funda la intrebare la cat m-ai amuzat!

| Cosmotel a răspuns:

Poate ca vrea sa-i dai note ca la gimnastica laughing
orice ar fi sa nu-l minti. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| miamia1 a răspuns:

Daca nu iti dai seama, inseamna ca nu te-a dus niciodata la orgasmthinking nasooll.

| miriam31 explică (pentru miamia1):

Ba da..am avut orgasm..si ma duce la orgas.dar nu stiu cum sa-i dau un numar

| akka4 a răspuns (pentru miriam31):

Pai ii spui de cate ori ai avut. o data, de doua,. de n ori. cum nu sti sa dai un numar.

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Adica daca ai atins climaxul, daca ai avut orgasm, dar cum tu nu ai simtit ceva "special" inseamna ca nu ai avut, evita sa ii spui ca u ai avut, mai bine spui ca vrei sa afle singurwinking

| miriam31 explică:

Imi pare rau, nu pot citi raspunsurile lasate de voisad

| askman4u a răspuns:

Doar nu esti starleta porno, sa gemi de orgasme. mai bine intreaba l pe el daca te poate iubi can filme