| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa-i spun.Cum sa fac?

8 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Mergi la el si spune-i sau invita-l in oras si spune-i sau roaga o amica de a ta sa-i dea un bilet in care sa-i spui asta!

| Instinkt a răspuns:

Uita-te in ochii luii si spuneiii

| Mihaic93 a răspuns:

Cel mai bine sa ii zici face 2 face..asa vei vedea si cum va actiona laughing

| Chuck a răspuns:

Sa aloci o perioada flirtului. Sa ai rabdare(e important sa nu pari obsedata), sa incepi sa socializezi cu el, sa te apropii de el (la figurat). Daca nu e homosexual, ai sanse. O sa vina de la sine. Nu te baza foarte mult pe sfaturi, dar ia-le in calcul.
Asculta-ti inima tinere padawan laughing!

| IngerashCuCoasa a răspuns:

Te dai la el

| IngerashCuCoasa a răspuns:

Ii spuy in fata eu asa fac daca imi place do o fata o chem sa ii spun ceva si ii spun ca imi place de ea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce trebuie sa ii spui tu? Nu ar fi mai bine sa fii mereu in preajma lui, sa glumesti sa fii draguta, sa te faci remarcata si daca e sa ii placa de tine, iti va spune el primul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa cum spune Oliana, eu sint baiat si-ti pot spune ca-i cea mai buna metoda.