| Miriamalexadixiiie a întrebat:

Buna, sunt fata. Revelionul l-am petrecut acasa cu trei prietene de ale mele, prietenele mele au spus sa mai invitam si pe prietena ei la noi, am invitat-o a venit noi, am luat bautura doua sticle extrem de mari! Eu am baut cel mai mult, cred ca o sticla am baut doar eu singura, eu cu prietena prietenei mele mai avem glume gen ca suntem impreuna, cand ne cere cineva le strada instagramul noi spunem ca suntem lesbi, dar in gluma, de revelion am cazut peste ea si m-a pupat de trei ori si mi-a spus ce buze moi am, credeți ca simte ceva pentru mine? Eu nu prea cred ca simt ceva pentru ea.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La beție se pot intampla multe. Nu aveati iubiti si aveati poftă de cartușe. No comment.

| Adry05 a răspuns:

Ori e bi ori era prea beată de nici nu mai realiza ce face

| ania a răspuns:

Și conștiința voastră vă spune că nu e bine așa ceva, lăcomia pentru a experimenta senzații noi e o ispită pentru oricine, mai bine fugim de ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Singurul lucru pe care-l cred, este ca erati bete si v-ati prostit un pic pupandu-va, dar asta nu inseamna ca sunteti lesbi sau ca ar simtii ceva pentru tine. Doar joaca de fetite!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil este atrasa de tine. Este si motivul plauzibil care a determinat-o sa te sarute pe buze. big grin

| Willis a răspuns:

Este foarte posibil să fie atrasă de tine. Nu iese fum fără foc. Primul sărut pe buzele gurii, următoarele săruturi, pe buzele păsăricii, așa este între lesbiene. Iar tu poți fi bi, dacă te excită deja că ai fost sărutată de o fată