| deedee_3754 a întrebat:

Buna :* (DAU FUNDITA) as vrea si eu sa-mi spuneti parerea voastra.
eu si inca trei fete ne intelegem foarte bine ne stim de cand eram mici. acum de revelion una dintre ele a spus ca merge la bunica'sa la revelion deoarece maicasa nu o lasa cu noi pentru ca crede ca noi ii dam de bautlaughing. asa. si m-am uitat pe hi5 la ceva prieteni de'a ei si am vazut poze cu ea si cu prietenii ei. am intrebat-o ce sunt cu pozele alea iar ea mi-a spus ca au sarbatorit revelionul in 30 deoarece vroia sa faca revelionu cu ei da nu o lasa maicasa. ea a tot spus ca nu near minti si ca de ce tot ea ii de vina, si de ce din cauza noastra ea nu mai trebuie sa aiba prieteni.
a doua zi am aflat de la ceva prieteni de a ei ca revelionu la facut cu ei. cand am auzit nu mi-a venit sa cred de ce nea mintit. si mi-a spus una dintre prietenele noastre ca mama ei nu o mai lasa sa vorbeasca cu noi. iar ea a spus ca este mai bine asa( adica certate) nu stiu ce sa mai cred noi ne intelegeam foarte bine. credeti ca ar trebui sa incercam sa lamurim situatia sau ii mai bine asa.

Răspuns Câştigător
| DidudicaDi a răspuns:

Pai depinde daca vreti sa ramaneti certate este cava...( nu stiu ce ) dar ar fi mai bine sa va inpacati ca daca va cunoasteti de la 2-3-4 ani e ceva. Dar stii pentru ca a mintit nu ar fi bine. Dar hai so ierti sa incecrci sa vorbesti cu ea. Daca nu poti da-mi id-ul ei si vb eu cu ea si o lamuresc si zic ca este celalalt id-u al tau si o mint ca e al tau nu al meu si incerc sa o fac sa va impacati.

Dar mie nu mi se pare frumos stii... Care e hi5-ul ei?

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Lasati lucrurile asa. daca nu mai vrea sa fie prietena cu voi este alegrea ei

| haiZI a răspuns:

Purtati toti o discutie deschisa si clarificati totul. Cel putin sa iesiti din ceata.pa

| Bojthe a răspuns:

Lasati lucrurile asa deoarece prietenii adevarati se intorc mult succesc cu "recuperarea prietenei " o zi buna

| deedee_3754 explică:

Pai momentan ea nu mai are hi5

da-mi id tau sa mai vb daca vrei happy