| AdamJensen a întrebat:

Deci am si eu o problema si as dori sa stiu daca ma puteti ajuta. Totul a inceput cand eram la petrecerea unei prietene si ea a invitat-o si pe cea mai buna prietena a ei...Si asa ne-am cunoscut acum o luna am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si a zis da si ca ma place de la ziua prietenei ei. Ieri seara a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine si ca este cu altu' si...am ramas cam in dubii dupa o ora mi-a spus ca glumea, iar astazi ca totul a fost o gluma chiar si relatia si nu mai stiut ce sa cred. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ea este singura care poate sa te lamureasca. Incearca sa ai cu ea o conversatie iar in cazul unui refuz inseamna ca totul este de domeniul trecutului.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Las-o in prostia ei, e o ciudata, cautati una normala la cap, nu una labila psihic si mintal

| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a spus ca a glumit, asa o fi. Poate a vrut sa vada ce reactie ai tu intr-o situatie din asta.

| maia200 a răspuns:

Parasesteo.

| LisaLeo a răspuns:

Intreab-o pe ea si pe prietena ei sa lamuresti totul