| zyxwvutsrqponmlkjihgfedcba a întrebat:

sunt fata si imi place de un baiat de mult timp, este cu un an mai mare ca mine si se poarta cam "insistent", la inceput ne placea unul de altul dar nu stiam nici unul, dupa un timp a aflat ca il plac si sa purtat tot la fel, voiam sa il vad tot timpul in pauze si el a crezut ca sunt obsedata de el si ma ignorat, dupa cateva saptamani nu imi mai placea asa mult si l-am ignorat si eu...lui iar ii placea de mine..cand a venit iarna anul trecut tot ma arunca in zapada si radeam, ne simteam bina dar sa indragostiit de prietena mea si ea de el, ma simteam foarte prost, dar cand a sunat-o si-a batut joc de ea la telefon si era foarte nesimtit, u nu ma puteam bucura pentru ca era prietena mea, lui iar i-a placut de mine si tot asa de multe ori si cu alte fete si iar cu mine timp de doi ani si jumatate, este foarte ciudat cum se poarta cu fetele. daca stie ca imi place de el atunci se poarta normal, rare ori cand mai radem impreuna dar cand stie ca nu imi place de el atunci se da la mine si ma face sa imi placa de el..nu stiu cum ca il abordez...va rog frumos sa ma ajutati :*

Răspuns Câştigător
| Biiskrem a răspuns:

Nu merită prea multă atenție. Se poartă cu fetele ca și cum s-ar purta cu niște cârpe, crezi că la tine ar face excepție?
Deschide-ți ochii, ăsta umblă cu agațamente ieftine și tu încă nu știi cum să-l abordezi?! Un șut în cur și pa, pa. Next!

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Iti spun cat se poate de simplu: daca te manca, nu-i musai sa apelezi la un ticalos ca sa te scarpine. Intelege asta sau sufera.

| alin334 a răspuns:

Aiurea, nu stiu de ce l mai cauti daca si a bătut joc de prietena ta...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da-i ignor total, nici cei mai tari retarzi nu se comporta asa