| anonim_4396 a întrebat:

sunt fata si mi-am inceput viata sexuala de mult timp.insa prietenul meu vrea sa am orgasm, se chinuie saracu dar nu reusesc sa ajung. ce sa fac? el crede ca ma abtin sau nu ma excita.eu ii tot spun ca ma excita dar nu prea ma crede. ce pozitii sa mai incercam ca sa am si eu orgasm macar o data si sa fie fericit. din cate am incercat doar pozitia cainelui ma excita mai tare, care mai poate fi? sau ce sa fac? va rog ajutati-macryingcryingcrying

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Hai sa-i dau frau liber creierului. Pai, partenerul tau introduce si scoate pasarelul. In loculul lui as incerca (in timpul actului sexual) miscari circulare, de rotatie cu 2 degete (aratatorul si mijlociul) deasupra pasaricii tale. Sa nu fim indiferenti la "mangiatul" mamelonului cu limbuta. As incerca sa lovesc peretii camerei si nu "fundul" acesteia. Hai ca nu vreau sa fiu suspendat, numai bine.
Doua persoane care se iubesc cu adevarat, care sunt inundate de pasiune ar trebui sa aiba orgasm. Ceea ce faceti voi e mecanic, in mare parte!

| catthshshshs a răspuns:

Trebuia sa precize si de cat timp ti-ai inceput viata sexuala.
Daca vei cauta pe net vei gasi diverse parere asupra orgasmului. Foarte multe persoana nu ajung la orgasm vaginal. Incearca atunci cand te penetreaza sa iti masezi cu un deget umezit si incetisor, clitorisul. Asta ar trebui sa te aduca la orgasm.
O alta cauza ar putea fi si faptul ca nu te mai excita si tu nu vrei sa recunosti asta. Descopera cauza.