| Andreea201012 a întrebat:

Buna sunt ffff suparata eu cu el ne iubeam asa de mult incat toti zici ca el nu mai iubeste face panarama de mine totate prietenele mele zic asa si eu am 12 ani iar el 19 ani si eu sunt din constanta iar el in baneasa dar eu cu el neam cunoscut la artifici ca el era vanzator acolo si treceam mereu si asa neam indragostit iar azi a mers fff frumos am vb cu el la telefon si a zis ca s-a gandit la mine si ca e dor de mine si ca o sa vina peste o saptamana sa ma vada ca are si neamuri aici dar pe la 4 eu am rugato pe fata aia sa mai imi dea sa ii dau un bip si ea nu a vrut si dupa aceea la sunat si a zis ca daca e cu mine el era suparat pe mine ca nu am sters nr lui din tel lu fata aia ca am uitat si dupa aceea sau injurat si a zis ca vrea sa vb cu mine am vb cu el la tel si parca nu mai era cum era inainte cam tipa la mine si dupa aceea eu am inceput sa plang si i-am spus dar nu eu i-am dat nr tau de tel irina prietena mea si tot continua s-a cam tipe dupa aceea a luat prietena mea Stefania si la injurat ca dc imi zice asa si dupa aceea i-a spus ca i-a facut placere sa vb cu ea si la mintit ca are 17 ani si cam se dadea la ea.Eu tot eram suparata plangeam la ce sa ajuns si acum tot cred ca e un vis si as vrea sa fie un vis dar ea i-a spus dar macar m-a iubit si a zis ca nu e mama de ii pune intrebarea asta si dupa aceea i-a spus ca nu a facut panarama de mine.Asa ca acum mi-e frica sa il sun ca daca ma injura ca mai il sun si de pe tel mamei si poate imi face rau si ma injura dar nu stiu ce sa fac sa il sun sau nu dati-mi si mie un rasp pentru tot ce vam zis plsss Fundita la toata lumea care imi zice rasp:*

4 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Ai 12 ani si vrei sa fii cu unu de 19 cred ca ai sarit deja "calul" mult. El este major frate u nici macar buletin nu ai ce vrei sa faci cu el sa mergi la un film. Eu zic sa te gandesti bine la varsta voastra sunt 7 aniii coboara cu picioarele pe pamant ca deja ai iesit din galaxia asta. Scuze ca sunt dur dar iti trebuie un pic de "educatie" din punct de vedere al varstelor, relatilor si limitelor. Scuze ca sunt asa dur

| Gizăz a răspuns:

Cred că e prima oară când sunt de acord cu prietenele unei fete. Da, probabil face mișto de tine.
În altă ordine de idei... știu că la vârsta asta să gândești prea mult și corect nu ai cum dar îți propun un exercițiu de logică.
Tu crezi că în cazul în care vorbește totuși serios, un tip de 19 ani care se uită după una de 12 este întreg? Nu ți se pare că are niște probleme de adaptare socială? Oare de ce nu e în stare să găsească una mai deoseamă cu el? Tu realizezi că dată fiind vârsta ta, tipul ar putea fi un pedofil? Eu dacă aș fi tatăl tău l-aș omorî în bătaie.
Rămân totuși la părerea că face mișto! Un sfat: vreo patru ani așa mai bine îți vezi de păpuși si cărți. Ai timp de iubire. Tu habar nu ai ce e aia acum.

| lovem3 a răspuns:

Ia gandeste-te tu putin asa daca esti fata desteaptahappyai 12 ani el are 19. tu crezi ca un baiat indiferent cat de handicapat idiot prost urat etc. s-ar uita la o pustoaica de 12 ani? fi serioasa si fi sincera cu tine.mai bine iti vezi de viata ta de copilaria ta a FATO nu te mai intalnesti cu anii astia. iar cu baiatul ti-am zis daca esti desteapta deschide ochii ca ala nici nu te iubea daca il intrebi peste o luna pun pariu ca habar are care e numele tauhappy asa sunt baietii tu nici macar nu sti ce e aia iubire.si nu ma leg de tine ma leg de varsta care o ai e adevarat ai un sentiment de simpatie pentru acest baiat dar in nici un caz iubire.eu zic sa iti vezi de ale tale si daca te suna el bine daca nu iarasi bine dar repet NU TE IUBESTE SI NU TE-A IUBIT happy pune tu in balanta tu 12 el 19 tu constanta el baneasa si cu asta am zis tot:*
sper ca te-am facut sa deschizi putin ochii macar sa te gandesti ai grija de tine si vezi-ti de baieti de varsta ta si de lucruri care ar fi normal sa se faca la varsta ta

| dEEa_8468 a răspuns:

Ai 12 ani! happy :O si esti cu un baiat de 19 ani? happy sincera sa fiu nu este bine ce faci, poate el doar profita de tine. dc nu incerci si tu baieti de 12-13 ani? eu sunt cu un baiat de 12 ani, s tot 12 am straight face si cel putin stiu ca nu se gandeste la tot felul' de prostii!winking happyhappy poate el vrea altceva ( s*x)