| AmxMod a întrebat:

Salut am avut o prietena timp de 4 luni. neam desparitit, adica ea sa desparitit de mine pentru ca n-am stiutcum sa port o relatie si cum sa vorbesc cu ea, cum sa ma comport cu ea.eu inca o iubesc, daca reusesc sa o recastig inapoi am sa ma schimb... ce as putea face sa ne impacam?

Răspuns Câştigător
| Muffinss a răspuns:

Dovedește-i că te-ai schimbat, trimite-i mesaje de bună dimineața, noapte bună, întreab-o ce face, dar nu o sufoca. Arată-i că o iubești și demonstrează că vei fi altul dacă îți mai dă o șansă.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,daca vrei sa arati ceva, intai schimba-te si apoi incearca sa o recastigi.Mult noroc.