| cristina45crisss a întrebat:

Helow,din nou, eu laughing..deci azi ma plimbam linistita pe strada cu o prietena ff buna, si treceam prin fata parcului cand a inceput sa ne fluiere cineva, eu eeram constienta ca era EL (v-am spus de el si de faza cu despartitu) in fine..nu l-am bagat in seama si am mers mai departe,am trecut de parc si am ajuns la magazin, ma suna, eu am sters numarul lui nu stiam cine era si am raspuns si face "ce faci? nici nu ma mai bagi in seama?"l-am intrebat ca cine e * nu imi dadusem seama* si zice ca e X (Adica el) laughing.a inceput sa imi zica ca ma iubeste ca bla bla bla...tot ce scoteam eu din gura era aha si bine si asa mai departe..imi zicea ca ii place tot la mine,cum vorbesc cu el,cum ma comport,cica ii place ca inca am ramas un copil, chiar daca am mai crescut, in fine..nu prea il cred deoarece mi-am pierdut increderea in tot de cand mi-a zis prima oara sa ne despartim,il iubeam enorm si inca o mai fac,si el la fel presupun,eram distrusa,nu mai invatam la scoala,absolut nimic,toata lumea ma intreba ca ce era cu mine,stateam si plangeam noptiile dupa el, dar tineam tot in mine, nu spuneam nimanui..si acum,cand am inceput sa il uit si sa nu imi mai pese de el,vine si imi spune ca ii dor de mine si bla bla bla, recunosc inca mai tin la el, dar nu ca la inceput.ce sa mai cred? ma iubeste sau face misto?

Sorry daca v-am plictisit dar is confuza in momentul de fata.

Răspuns Câştigător
| NeymarJr11 a răspuns:

PS : Dami funda pe celalalt cont laughing

Nu-l mai baga in seama, ca o sa te insele cu prietena ta actuala laughing) 100% daca a facut cu aia, te insala si cu asta :d.

Lasa-l, daca il bagi in seama o sa te insele si a 2 oaratongue

| cristina45crisss explică (pentru NeymarJr11):

Da nu mo inselat laughing ne'am despartit din cauza ca cica is prea mica pentru el laughing

| NeymarJr11 a răspuns (pentru cristina45crisss):

Toata viata iti va reprosa asta, oricum faci ce vrei e vaita ta dai funda pe aman2 :Xtongue:*

Dragoste cu dus si intors e la voi laughing)

| NeymarJr11 a răspuns (pentru cristina45crisss):

Poti sa-mi zici si mie din ce oras sunteti voi, laughing), daca nu te superi si funda aia ca ma astepata tongue laughing)

4 răspunsuri:
| andrey663 a răspuns:

Baieti sunt destui, gasesc oriune, ai sa gasesti si pe gustul tau.Deci sfatul meu este sa.l uiti.