| Mary_5158 a întrebat:

sunt foarte confuza, cunosc un baiat de 6 luni (nu stiu daca il pot numi prietenul meu) ne vedem 2-3poate 4 ori pe luna, la telefon la fel, iar mesaje citeva ori pe saptamana. la o distanta de 70 km. Are un servici nestabil, adica azi lucreaza, miine-poate. Nu stiu... Cind sunt cu el ma simt ffff bine de parca ne-am cunoaste de o viata, mereu ma surprinde cu ceva placut, tin mult la el, si cind ne intalnim simt ca ma iubeste, chiar f mult, chiar daca nu mi-a spus niciodata, e dulce, grijuliu, atent, ma alinta, sunt fericita in tot sensul cuvintului alaturi de el! insa uneori ma pune pe ginduri comportamentul lui, cind ne despartim nu mai da de stire cu nici un semn pina nu ii scriu sau il sun, l-am intrebat o data de ce face asa, si am ajuns la o cearta.(nu vreau sa se repete) e foarte sensibil, si nu vb de viitorul nostru, nici eu,( am observat ca asa e mai bine. nu mai stiu ce sa cred si la ce sa mai gindesc. asta e felul lui de a fi? atit de misterios? si cind e liber si online de ce nu imi scrie macar? de ce imi demostreaza cit tine la mine doar cind ne vedem? A refuzat sa il prezint parintilor mei, si nu vrea ca sa vin la el (am fost de 2 ori) Uneori aveam impresia ca totul sa sfirsit, si nu il deranjam cu nimic, nu sunt o persoana insistenta:Ma iubesti pentru ceia ce sunt, ok si eu te iubesc"asta e fraza mea, si daca mi se da cu piciorul ( la fig.)(indiferenta, misto) sufar in tacere, nu pot respinge, asa sunt facuta!
credeti ca am putea avea un viitor impreuna?
nu vreau critici, si singura cunosc negativele relatiei noatre(distanta, tacere) vreau doar pareri, cum ar fi DA, NU inclusiv POATE mersi

1 răspuns:
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Mda ar fi posibil daca il faci sa se exteriorizeze si atunci cand nu sunteti impreuna sau poate el face asta ca sa nu interviza monotnia te-ai gandit ca poate spunand mereu te iubesc esti dulce blah blah te plictisesti el asteapta momentul sa va intaliniti ca sa iti arate nu vrea vorbe ci fapte si mai sunt si baieti care vor sa ii simta lipsa partenerului iar cand il intalneste sa faca cat mai multe depinde de fiecare barbat in fine sper sa fiti fericitilaughing