| Dumitritsa a întrebat:

Cum pot sa imi fac un blog? Am multe ginduri care as vrea sa e impartasesc cu altii.As vrea sa scriu undeva despre tot ce simt, ce gindesc.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Gasesti pe internet toate instructiunile necesare, pas cu pas.

| Mangustă a răspuns:

Încearcă pe Blogger, e destul de simplu de folosit.
Pont: pe care; gânduri; gândesc.

| Brotacelul a răspuns:

Poti incerca ucoz.ro. eu momentan imi fac blogul cu ei si e super ok.

| Cucu803 a răspuns:

Intâi este recomandat să stăpânești limba română. Ai "multe gânduri PE care" ai vrea să le împărtașești altora. Apoi caută pe google how to create a blog sau în română.