| anonim_4396 a întrebat:

Sint intr-o dilema.ma cunosc cu un baiat de prin noiebrie insa abia de vreo 5 ori am iesit.am facut cunostinta pe net, el e francez, eu la fel in franta ii fac studiile.penultima data cind ne-am vazut l-am sarutat eu pentru prima data, iar ultima data m-a sarutat el.ne vedem deja la fiecare sfirsit de saptamana, el vine la mine, ne distram, glumim, parca ne-am sti de-o viata, insa pe tot parcursul saptaminii nu da nici-un semn de viata.nu stiu ce sa cred, mi-a scris de nenumarate ori ca ma place, dar nu sint sigura, de placut ii plac, dar ma tem sa nu fie mai mult de atit, cine stie ce scopuri are baiatu.as vrea sa vad si eu e da sau nudar nu pot sa-l intreb asa direct, el fiind mereu ft ocupat asa cum e in ult.an de universitate si nu vreau sa-l presez. dar nici o data pe saptamana sa-l vad nu-mi convine.nu stiu cum sa procedez, francezii fiind si un pic mai lenti in astea, pe de alta parte ma gindesc ca poate nu-si doreste nimic serios, pentru ca mereu ma ia la misto ca sint din est, si poate are vreo problema cu asta.nu se ascunde cu mine, din contra mi-a povestit viata lui, mi-a povestit de prieteni, dar inca nu mi-a facut cunostinta cu nimeni din anturajul sau. ce ma fac?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Poate are de invatat si se concentreza pe asta, ar trebui sa ti faci griji daca la sfarsit de saptamana nu te suna sau nu te cauta, ai putina rabdare si tu cu el