| ExpertInDragosteSiSex a întrebat:

Buna sunt foarte indragostit de o fata de vara trecuta cand ne-am intalnit intr-o tabara.Cum as putea sa ii arat ca o plac si ea sa nu se supere si sa nu ma respinga?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adică e zero

Răspuns utilizator avertizat
| BizSinir a răspuns:

Pai arata-i ca o placi cu adevarat prin gesturi mici si sincere, comunica cu ea si poate se infiripa cevawinking

| AndreyBorona a răspuns:

Pai ai putea ca atunci cand esti intr-un grup de prieteni sa-i spui ca e prefarata ta sau ca singura pe care o placi e ea.