| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy sunt impreuna cu un baiat de 2 luni.eu am 17 ani, iar el 18. ne inteleg in general bine, insa el vrea sa imi puna mana pe sani... l-am lasat sa-mi atinga fundul, insa nu vreau sa il las sa faca mai multe... voi ce credeti?
el imi spune ca sunt prea cuminte, dar mie mi se pare normala chestia asta...

9 răspunsuri:
| Crisu_8081 a răspuns:

Trebuie sa-l lasi sa-ti faca numai ce ii permiti. E corpul tau pana la urma.Si daca nu te simti bine cand te atinge undeva trebuie sa-i spui, nu sa o faci de dragul lui.

| 16.laura.16 a răspuns:

Nu esti obligata sa faci ceea ce nu iti doresti. Daca el tine la tine va intelege!
Incetul cu incetul vei capata incredere in el si veti putea evolua!

| nicky a răspuns:

Daca l-ai lasat sa-ti atinga fundul nu vad de ce nu poate sa-ti atinga sanii. Oricum faci numai ce doresti tu si nu ce doreste el.

| Atotstiutorul a răspuns:

Nu esti obligata sa faci ceea ce nu iti doresti, dar daca nu o sa il lasi o sa caute pe alta!

| vere a răspuns:

laughing pervers baiatulaughing, in public sa-ti puna mana pe sani? fi serioasa, cand sunteti singuri mai mergewinking, voi doi, un pat mare, saruturi peste saruturi, scapati incet de haine, saruturi pe tot corpu.asta vrea el, ii plac sanii tai probabil whistlinghee hee

| danbnz a răspuns:

Doar atit vrea? Sa puna mina pe s? In cazul asta e prostovan rau...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu`l lasa... ii zici ca mai tarziu... e mai incitanta asteptarea smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam ciudata afirmatia "ne intelegem in general bine"
Daca nu iti face placere cand o face, nu il lasa, daca nu intelege, cauta pe altcineva mai intelegator. Nu te schimba pentru nimeni, fi tu insati.
Cel putin nu te schimba asa de repede, 2 luni e putin. Daca te iubeste, te va intelege, daca nu... Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa nu-l lasi pentru ca dupa o sa iti ceara si altceva.si pr meu mi-a propus asta dar am refuzat si a inteles. daca nu intelege asta e. lumea este plina de baieti nu exista doar el.succes