| anonim_4396 a întrebat:

Buna,sunt impreuna cu un baiat de apr o luna si mereu cand ne vedem de abia ma sarutastraight face.Adica ma saruta cand ne vedem sau cand e sa plece.Dar asa cand ne plimbam etc de abia daca ma sarutastraight face. Adica eu trebuie sa-l sarut...Dar in schimb imi tot zice sa ma culc cu el. Ceva pareri?

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baiatu e destept si nu pierde vremea cu sarutiri plictisitoare, vrea actiune si atat, nu-i poti oferi sex? nu vrei sai oferi sex? atunci nu mai sta cu el.

| iubesc a răspuns:

Nu te iubeste clar..se gandeste doar la instinctul sau.

| lolylolypops a răspuns:

Isi bate joc de tine, da-l dracu! Nu te iubeste, nu-ti ofera tandretea si afectiunea de care ai nevoie! Nu se merita sa-ti pierzi timpul cu asemenea om!

| AngelBoy a răspuns:

laughing Nu-ti dai seama ce doreste? Care e scopul final?

| Zadie a răspuns:

Dupa o luna?! NU! oh go on. daca o continua asa, sa-i papucii.

| Andrei_Antonesei_1995 a răspuns:

Inseamna ca te vrea doar pentru sex, pentru a-si calma hormonii nu te iubeste sincer

| cartofXD a răspuns:

Incearca sa ii spui ce te deranjeaza. nu o face cu el pana nu esti sigura.
happy

| Mmrraa a răspuns:

Nu merita. E clar ca singurul lucru care-l vrea e doar sa se culce cu tine. Si chiar nu se merita sa faci un asemenea sacrificiu pentru un baiat. Mai bine il lasi cat nu e prea tarziu. Bafta.