| AmmaWaldorf a întrebat:

Sunt cu un baiat mai mare cu un an...el nu ma saruta dar mereu imi zice ca vrea sa ne sarutam, dar zice ca vrea sa il sarut eu pentru. ca daca o face el e posibil sa nu imi placa si ii dau papuciistraight face. Mi se pare putin stupid in fine, sa il sarut, sa nu il sarut? Daca da cum sa o fac..adica vreau sa ii placa?laughing))

5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Si vrei sa te invatam noi prin cuvinte cum sa-l saruti? sau ce vrei tu mai exact? saruta-l ii place bine, nu-i place neeext. simplu.

| doc69 a răspuns:

Las-o balta ..la o astfel de abordare as trece mai departe fara sa stau pe ganduri..cand saruti din drag dorinta dragoste saruti pur si simplu pentru ca asa simti placerea vine tocmai din aceasta daruire..nu e ceva tehnic robotizat si oricata experienta ar avea cineva la sarutat cu cineva nu inseamna ca stie reactiile unei noi persoane, suntem unici.

| Wihox a răspuns:

Trebuie sa imi cumpar alt ghiozdan.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai un french si nu o sa se plictiseasca de tine tongue

| owesome a răspuns:

Presupun ca e primul sarut, uite. Tine-l de mana si spune-i ca incepeti cu un pupic scurt happy apoi il iei dintr-o data ca sa nu prinda emotii tongue. Bafta!