| bogdy175 a întrebat:

sunt in clasa a 8-a si as vrea s-o invit la banchet pe colega mea de banca de care a inceput sa-mi placa foarte mult in ultimul timp. Singura problema este ca pana acum nu prea ne-am inteles asa de bine, asa ca as avea nevoie de un sfat pentru a o face sa imi accepte invitatia. Poate cineva sa ma ajute, va rog?

Răspuns Câştigător
| Kierkegaard a răspuns:

Ai Grija. Femeia E Ca O Forta Malefica...Dar Nu Divinitatea.Am O Cheie Pe Care Vreau Sa Ti-o Dau.Fii Tu Insuti...Fii Natural Si Lasa-ti Inima Sa "Vorbeasca"

1 răspuns:
| Castiel a răspuns:

Hmm da fi tu insuti, agree kierk