| Denn97 a întrebat:

Buna,

Sunt îndrăgostită de un om însurat, care totodata suntem vecini și ne cunoaștem de mai bine de 6 ani. In ultima perioada am început sa ieșim foarte des și asta îmi da de gândit ca ii place sa fie in prezenta mea. Totodata am o nelamurire,îmi povestește mai mereu despre sotia lui,mereu îmi îmi spune cât de bine se inteleg împreuna,dar uneori îmi bate apropouri in sensul ca, de la un timp nu mai are chef sa iasă cu ea in oras,deși pe mine nu ma refuza sa ieșim…Am încercat sa ii ating mana,mergând pe strada, iar el începuse sa se agite și sa tina telefonul in mana ca și cum nu ar vrea sa se mai atingă mana lui de mana mea. Ce ar putea însemna?

Răspuns Câştigător
| GeorgeCazan a răspuns:

Ce să însemne? Că nu vrea să-și înșele nevasta, dar totodată îi surâde ideea.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ești doar o distracție pentru el

| ania a răspuns:

Înseamnă că te joci cu focul.Inseamna ca se simte stras de tone dar îl mustra conștiința ca nu face bine. Interdicția mărește atracția. Dacă e dispus sa își însele nevasra înseamnă că și pe tine te va înșela dacă vei fi cu el.
Ai fi mult mai fericita dacă te-ai ruga Creatorului ca la timpul pe care El îl considera potrivit sa aducă în viata ta persoana libera care El știe ca ai fi fericita sa fie soțul tău. și ai ocoli de departe bărbații însurați.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa cuplezi creierasul la realitate ca s aintelegi ca este o relatie INTERZISA, care-ti va aduce numai necazuri in viata, fiindca toata lumea te va huli ca ai stricat casnicia unui om insurat.

Nu stiu cati ani ai dar este rusinos sa te comporti ca o catea in calduri si musai sa te dai la un barbat care=i un dobitoc, daca isi inseala nevasta.
Sunt 3.5 miliarde barbati pe lumea asta si tu l-ai ales taman pe cel care este nedisponibil? De ce?

Din rautate si prostie, evident, ca numai o persoana de acets fel este dispusa sa distruga casnicia alteia!

Depinde numai de tine sa opresti evolutia acestei relatii nesanatoase! daca nu poti, spune-i nevesti lui ca se da la tine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poate însemna multe. Că are nevoie de o rezervă sentimentală. Că s-a plictisit să facă sex cu ea și vrea ceva nou. Că relația cu tine nu îl costă mare lucru deocamdată și are din ea niște beneficii emoționale.

| anonim3247 a răspuns:

Nu vrea nimic

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Pierde vremea cu tine

| BoboBobo6717 a răspuns (pentru anonim3247):

Ce s-o doară, mă, încă ce ne mai place happy
Tu chiar crezi că nouă, femeilor, ne place să facem sex doar in poziția misionarului? Te înșeli amarnic.

| anonim3247 a răspuns (pentru BoboBobo6717):

Așa este cum spui

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Sincer, foarte urat ce faci.
Nu cred ca ți ar conveni ca soțul tău să se vadă cu alta, renunță cât poți, mai ales dacă are copii.
Este clar că și dacă o să divorțeze de soția lui și o sa fie cu tine, lucrurile nu o sa meargă.
Tu reprezinți o distracție, nu vrea ceva serios și asta se vede, o sa te însele și pe tine exact ca pe actuala, vorba aia [ Un om care inseala o data o sa însele mereu.]

| 199onur7 a răspuns:

Ala o so înșele pe soția lui cu tine 1000000000%%%%%% daca vorbește asa cu străini despre soția lui este clar ce este.