| Heroooox a întrebat:

Sunt indusa in eroare sunt cu un baiat de aproape o luna, dar noi vorbeam si glumeam de acum ceva timp..Mereu imi zicea sa am grija de mine si chestii din astea.el stie ca sunt virgina. El a fost cu o fata ceva gen insurat si are si o fetita de doi ani, dar cu acea fata a terminat.o de vreo cateva luni bune. El zice ca ma iubeste si tine foarte mult la mine. nu stiu ce sa cred.m-am comportat si mai urat cu el sa vad daca ma iubeste si ma iertat.E asa de dulce cu mine, dar totusi imi e frica sa nu ma minta.sad si adica nu stiu cum sa reactionez ca el se duce la fosta sa isi viziteze fetita...adica mereu imi zici cand se duce.El a discutat si cu mama si i-a zis ca nu vrea sa isi bata joc e mine.Ce sa cred? pareri?

6 răspunsuri:
| sorin12 a răspuns:

Vorbeste cu parinti(mama) despre asta cand sunteti doar voi, in privinta asta ea iti poate spune ce este mai bun pentru tine... succesbig grin

| neutrino a răspuns:

Iata cum un baiat cu minte, pacaleste o fata cu mai putina minte. Sper ca nu lasa pe unde trece cate un plod. Cred ca esti persoana careia i se potriveste vorba: minte de femeie. Si toate acestea numai intr-o luna de zile. Poate ca-ti meriti soarta.

| Manuellllaa a răspuns:

Draga mea, poate el te iubeste si tine la tine, si pana la urma sa fim seriosi si eu am stat cu un baiat 3 luni si tot asa frumos imi vorbea pana cand s-a impacat cu fosta care a stat 2 ani de zile, dapai el? ca are si o fetita, sincer nu stiu ce sa zic iti dau un sfat care o sa te ajute, mai bine o termini acum cu el decat sa ai de suferit, gaseste-ti un baiat simplu ca tine fara responsabilitati.Tee puup:*

| esco a răspuns:

Ai putea sa incerci sa vezi ce se intampla

| FckYeah a răspuns:

Are deja o familie, tu ai impresia ca o relatie din-aia de casatorie, se termina asa cu una cu doua? Baga-ti mintile in cap si vezi-ti de ale tale happy

| Stef101 a răspuns:

Eu cred ca te iubeste. Dacati zice cand se duce la fosta prietena. happy