| anonim_4396 a întrebat:

Deci un baiat a s-a dat la mine in aceeasi zi in care s-a despartit de fosta si zicea ca ma iubeste de mult timp. Eu l-am refuzat pentru ca nu prea vreau sa fiu cu el. Dar el dupa refuz s-a comportat la fel se dadea la mine facea glume perverse ma tachina si imbratisa in gluma. Asta cateva zile pana azi cand eu nu am putut sa fac ceva si m-a facut proasta si a zis ca nu pot sa fac nimic bine. Dupa nu m-a mai bagat deloc in seama si nici nu m-a mai salutat. A fost mereu prost dispus si nu s-a uitat deloc la mine parca nu mai existam. Tin sa mentionez ca dupa ce eu l-am refuzat au trecut vreo 2 saptamani si el a incercat sa se intoarca la fosta si ea l-a refuzat. Asta a fost fix inainte sa inceapa el sa ma tachineze si sa se dea la mine. Ma puteti va rog ajuta? Ce credeti ca se intampla? Ofer funda. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| pufipo a răspuns:

Buna, se numeste orgoliu de barbat ranit.
Din moment ce tu l-ai respins, a incercat la fosta (poate, poate il reprimeste) - si din moment ce l-ai respins constant ( a realizat ca nu are sanse cu tine), cum ai vrea sa se poarte, acum?

| anonim_4396 explică (pentru pufipo):

Deci vrei sa spui ca nu ma mai place?

| meagainxd a răspuns:

Daca simti ceva pentru el spune-i, daca nu iti place nu-I acorda importanta. Poate doar vrea sa isi faca geloasa fosta sau vrea sa arate cat de mascul e!