| Mariaaa_3485 a întrebat:

Buna!
Este un baiat cu care am mai fost si inca imi place de el.Acum de curand a zis ca vrea sa ne impacam dar nu stiu ce sa fac.Este la fostbal si sta in internatul liceului in care invat dar de fiecare data cand este cu prietenii se comporta urat cu mine, adica are glume proaste.Intr-o seara vorbeam cu el prin mesaje si imi zicea ca ma iubeste dar nu vrea sa imi arate. El este mai mic cu un an decat mine.Nu stiu ce sa fac, imi este frica ca o sa isi bata joc de mine.

Răspuns Câştigător
| Anonima_2156 a răspuns:

Mdeastraight face Tot mai des se intalnesc genul asta de baieti. Eu zic sa fugi de el cat mai poti. Cauta un alt baiat. Nu merita, pe bune. Daca intr-adevar te iubeste dupa cum spune de ce nu iti poate arata asta? De ce nu se mandreste cu tine in fata prietenilor.Parerea mea e ca daca ar simti ceva pentru tine nu s-ar comporta urat cu tine, din contra te-ar apara si chiar te-ar lauda in fata lor. Tipu' e imatur si nu stie ce vrea. E la varsta la care tot ce vede e a luiwinking Cauta altu'. Noi fetele suntem mai mature, asa se zicetongueEu una sunt de acord cu asta. Ce varsta ai tu? Gaseste-ti un tip cu 2-3 ani mai mare ca tinetongue.Sa ca potriviti in gandiretongue

4 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Lasa'l. am impresia ca e imatur. nu vrea sa fie luat d fraier de prieteni de aia are glume proaste in program cand sunteti toti. orienteaza-te spre cineva caruia nu ii este rusine cand este cu tine si caruia nu ii e frica sa iti arate sentimentele(daca le are)

| OreoCookie a răspuns:

Pai draga mea maria eu cred ca tu trebuie sa faci ce ai dori nu ce vrea el

| Anonima_2156 a răspuns:

E clar ca nici el nu stie ce vrea.Incearca sa discuti cu el fata in fata si sa ii explici ca tu ti-ai dori o relatie in care sa va respectati reciproc, daca intr-adevar mai vrei ceva cu el, daca nu las-o asa.

| Mariaaa_3485 explică:

Am 15.Am mai fost si cu baieti mai mari si la fel. S-a terminat urat.Tot eu stateam ca proasta si sufereamstraight facesad. Exact acum m-a intrebat pe mess daca vreau sa ma impac cu el si i-am zis ca daca vrea o relatie serioasa sa nu isi bata joc da, si a zis ca se mai gandeste. I'am zis direct pa. Dar stiu ca tot el o sa ma caute ca asa e intotdeauna.Nu i-am raspuns o saptamana la telefon.Ma suna de vreo 5 ori pe zi.