| ali_7795 a întrebat:

sunt ingrijorata.am luat anticonceptionalele karissa regulat si mi-a venit a 4 a zi din pauza si parca nu ar fi... ce poate fi? va rog sa mi raspundeti. pot fi insarcinata?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In prima luna dupa contraceptive, menstruatia este scurta si foarte redusa cantitativ.

| Allexis a răspuns:

Mergi la un ginecolog. P.S.: presupun ca tot un medic ti-a prescris acele anticonceptionale, deci du-te tot la el. Sper ca nu le-ai luat tu, din proprie initiativa.

| Julienne a răspuns:

Daca spui ca nu crezi ca este menstruatie, poate fi o secretie mai consistenta. Consulta un medic! Sanatate