| Ionela4677 a întrebat:

Buna. Sunt intr-o dilema totala. In urma cu 11 săptămâni am avut contact sexual protejat. Am avut menstruație in Ianuarie, Februarie și acum in Martie. Sunt in a 5 zi de ciclu dar sânii încă sunt măriți si sfârcurile sensibile. Am făcut teste de sarcina in săptămâna 9 și 10 si au ieșit negative. Credeți ca le-am făcut prea târziu? Exista posibilitatea sa fiu însărcinată? Sunt disperata.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Contact sexual protejat.
Ianuarie-ciclu menstrual.
Februarie -ciclu menstrual.
Martie-ciclu menstrual.
Testele de sarcina se pozitiveaza de la HCG (hormonul sarcinii) care creste exponential, pe masura ce sarcina inainteaza, citeste sa intelegi:
https://doc.ro/......l-sarcinii
Testele tale au iesit negative, cand-daca erai insarcinata-ar fi trebuit sa plezneasca de hCG!
Nu esti insarcinata.
Iesi din obsesia asta, o sa te imbolnavesti.

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil sa fii insarcinata, dar este clar ca ai dezvoltat o obsesie aberanta.

| SharpEagle a răspuns:

Nu, nu exista.
Esti doar insarcinata cu... disperare. laughing
Sau ai sarcina de a scapa repede de ea, depinde cum privesti.

| sarpelethau a răspuns:

Depinzand de varsta raspunsul poate fi nu.zic asta ca am mai auzit de fete care la 15 ani au facut lucrusoare indecente cu baietii.