| Believe9 a întrebat:

Bună! Sunt intr-o relatie cu un baiat mai mic decat mine cu 6 ani. Ce parere aveti de relatiile acestea cand fata este mai mare decat baiatul?
Eu am 24, iar el 18 ani. Ideea e ca ne intelegem foarte bine, adica noi nu simtim diferenta aceasta de varsta, dar alte persoane comenteaza asupra acestui fapt si ma simt mai mereu nesigura. As vrea o parere daca cineva este sau a fost in aceasta situatie.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Trei ingrediente sunt necesare si suficiente intr-o relatie amoroasa: atractie fizica, compatibilitate intelectuala si compatibilitate legala. Cu alte cuvinte, daca voi va placeti, va intelegeti si nu e minor, nimic altceva nu ar trebui sa conteze.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Va intelegeti foarte bine ca el este interesat doar de sex cu tine, nu de iubire sau insuratoare, fiind atat de mic.
Totul va dura inca 1-2 ani, pana se va indragostii de o fata si te va anunta ca pleaca din relatie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tu îți trăiești viața ta, sau trăiești comentariile altora? Dacă le trăiești pe ale lor, atunci e vai de tine. Asta-i părerea mea.

| Marius22222222222 a răspuns:

E ok

| iulia0514 a răspuns:

Important este sa va înțelegeți voi doi restul lumii nu contează! Între mine și soțul meu e o diferență de 10 ani și niciodată nu am avut probleme într-adevăr au fost câțiva care au comentat da ne-o durut la basca sa zic asa! Dacă voi va înțelegeți nu asculta de restul lumii!

| Iisus2002 a răspuns:

Important e ca va intelegeti voi bine, lumea nu trebuie luata in seama ca lumea vorbeste ca asa e ea daca va intelegeti foarte bine traiti va viata impreuna incontinuare si nu luati lumea in seama

| cristinutafrumushikamea a răspuns:

Esti pedofila